את והמיניות שלך

אחד מהנושאים היותר מורכבים ומרתקים בעולמנו הוא המיניות הנשית:  איך תבטאי את החושניות הטבעית שלך בלי פחד,  איך תעירי את חדוות המין ביחסים ארוכים ובגיל מבוגר, איך תחברי בין המין , הלב והרוח,  איך תהיי מאהבת טובה לעצמך ולאחרים, איך תשני את מטען הדעות השליליות של החברה וההיסטוריה לגבי המיניות הנשית, ושלך באופן אישי?

המיניות הנשית מסתורית, מחזורית, חמקמקה, משתנה, יפהפייה ואפלה בעת ובעונה אחת.  המיניות הנשית היא מחרוזת של אירועים, העוברים מתחילת חייה של האישה כתינוקת, הפוערת את רגליה ומתמסרת למי שמטפל בה ורואה את הפות שלה, אל רגעי העונג שלה כילדה המגלה בעצמה את רגישות הדגדגן והנאות המגע.  מנביטת המודעות העצמית וההבנה שיש משהו סודי ואסור בפות, במיניות ותחושותיה, דרך שינויי גיל התבגרות והדם הראשון.  מיניות האישה נחווית לעומק ביחסי המין הראשונים, בינה לבין עצמה ובינה לבין בן/בת זוגה ושם נחרטות בליבה, בפותה ובמוחה תחושות ומחשבות שילוו אותה כל חייה. אחרי כן, בגילים מאוחרים יותר, עליה להתרגל לשינויים מרחיקי לכת כמו הריון, לידה, הנקה, ובהמשכו של התהליך – גיל המעבר, סיום תקופת הפוריות, ושנותיה כאישה מבוגרת וזקנה.   

למעשה, האישה חווה את מיניותה בכל רגע בחייה כמו גלים של אנרגיה מתחלפת.  כאשר היא מודעת לכך, ואיננה נופלת למלכודות הרגשות העזים המלווים שינויים הורמונאליים,  הרי היא מפליגה באוקיינוס העונג כמו מלכה בספינתה.  לעיתים על מי מנוחות, לעיתים בסערות ובאכסטזות,  לפעמים עליה לצלול למעמקים ולפעמים היא יכולה פשוט לצוף ולהתמסר לתנועה.  אישה המכירה בעוצמת מיניותה יודעת איך לחיות עם שינויי האנרגיה במשך היום, החודש, עונות השנה.

מהם העקרונות המנחים את מיניות האישה?

הדבר הראשון שטוב שתלמדי לעשות הוא להרפות.  להרפות את המחשבה, את המתחים, את הכעסים, את השרירים הטבעתיים.  הרפיה מתרחשת בעזרת נשימות עמוקות, אנחות, זמזומים, התמתחויות, וכן – שיתוף רגשי כאשר יש בצד השני הקשבה אמפתית ולא שיפוטית.  נרתיק היודע להרפות הוא נרתיק שיודע גם לפעום באורגזמה, לקבל את הפין לתוכו בשמחה, ושמתנהג כמו איבר חי, רגיש ומתרגש.   נרתיק מכווץ ומתוח  – לא נהנה וכואב.  

עקרון שני – הוא להיות מאד מודעת וקשובה לעצמך, למה שאת רוצה או לא רוצה, למה נעים לך ומה לא,  ולבטא זאת בחופשיות.   דבר זה נלמד תוך כדי התנסות עם פרטנר המקנה ביטחון.  כשאת אומרת לא או כן האם את מתכוונת?

עקרון שלישי – הוא להכיר את גלי האנרגיה שלך, ביום, בחודש, בעונות השנה ולחיות כמה שניתן בהתחשבות בהם.  לדוגמא:  אם את מלאת מרץ לקראת הביוץ, זה יהיה זמן טוב לפעול למען מימוש דברים.  ואם את חווה כל חודש ימים חסרי כוח לקראת הוסת ועצבנות יתר, זיכרי זאת בזמן, וקחי הפסקות מנוחה ואפילו יום שלם של שקט בבית.

עקרון רביעי – הוא חיבור רציף ורב לטבע, ביום ובלילה.  צאי החוצה כמה שניתן – לים, ליער, לשבת על האדמה, להרגיש את הרוח מלטפת את גופך, להקשיב לפכפוך מי הנחל.   אלה חוויות חיוניות לטעינה טובה של האנרגיה המינית שלך, לרוגע, לשחרור מתחים, ולהזכיר לגוף את מקורו – אמא-אדמה,  אמא-מים.

עקרון חמישי – היי עצמאית במיניותך.  כלומר – אל תהיי תלויה בבן/בת זוג למילוי צרכייך וסיפוקך,  אלא היפגשי עמו/ה בתך בחירה ורצון ולא מתוך דחפים של סיפוק צרכים.  בפועל הכוונה היא ללמוד לאונן בהנאה, ולפנק את עצמך במגע נעים בכל הגוף עם שמנים, אמבטיות, או טיפולים מקצועיים.

עקרון שישי – הוא ההבנה שבכל עונה של חייך תשתנה מיניותך ולא להיבהל מזה. למשל,  אם את אחרי לידה, סביר שבשנה הראשונה תהיי מאד "מסופקת מינית" מהמגע עם התינוק/ת וההנקה, ובכלל לא תרצי סקס.   היי סבלנית וסובלנית עם עצמך ובשום אופן אל תרגישי אשמה או 'לא בסדר'.

עקרון שביעי – תני לאשת הפרא שבתוכך להתבטא מדי פעם בשובבות מינית, בהשתוללות, בהרחבת הגבולות ובצעדים  מעבר לקו האדום שלך.  התמסרי לכוח הלילית שבך, לילית המרדנית והפרועה, שלא עושה חשבון ואיננה 'ילדה טובה'.

עקרון שמיני – קדשי את מיניותך.  זכרי שהפות הינה בית המקדש האמיתי שלך,  השער לחיבור בין הגוף, לרוח ולאהבה. המיסי את הקן המנתק בין הפות לשאר הגוף, ללב, למוח.  בתקופת האלה הקדומה, בתרבויות העתיקות ההן,  מיניות האישה הייתה הדבר הנעלה ביותר, הפלא המיוחד ביותר עלי אדמות.  גם היום, מיניותך היא מקור החיים, כוח הבריאה, מגנט הזרע והקרקע הפורייה של היצירה.  אנרגית המיניות שלך יכולה להזין את כל רבדי חייך בשפע של עוצמות ואהבה והכל תלוי ברצונך.

טנטרה
סגירת תפריט
×